Warning: Creating default object from empty value in /wp-content/plugins/theme-common/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
OC Managera – Dla zarządu
  • Telefon +48 536 750 750
  • biuro@prestige-financial.pl

OC Managera

Dbałość o płynność finansową spółki, reprezentacja firmy czy czuwanie nad realizacją założonej strategii rozwoju to codzienność kadry menedżerskiej. Jako dyrektor, członek zarządu czy prezes nie masz czasu na zastanawianie się nad konsekwencjami błędnie podjętych decyzji czy zaniechań. RODO nakłada nowe obowiązki na firmy, a co za tym idzie na kadrę menedżerską. W razie uchybienia, złamania przepisów spółka z pewnością zwróci się do menedżera o odszkodowanie. Warto zabezpieczyć się na wypadek takich sytuacji polisą OC Managera.

Koszty obrony

Polisa pokryje wydatki i opłaty na obronę                                                                        

Postępowania karne

Nieumyślne popełnienie przestępstwa nie wyklucza wypłaty

Rażące niedbalstwo

Jest objęte ochroną                                                                        

W początkowej fazie ustalamy z Klientem jaki jest podstawowy, priorytetowy cel współdziałania. Zastanawiamy się, w jakich konkretnie sytuacjach ubezpieczenie ma zadziałać - musimy znać priorytety, gdyż tylko tak można dopasować rozwiązanie do oczekiwań i uniknąć paraliżu decyzyjnego, kiedy oferty są do siebie zbliżone. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki FAQ's, gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

W następnym etapie wyznaczamy czas działania, tzn. czy rozwiązanie ma działać od zaraz czy np. od przyszłego miesiąca oraz budżet, jaki na dane rozwiązanie może Klient przeznaczyć

Ofertę możemy przedstawić po uzyskaniu informacji m.in o branży w jakiej działa firma, wielkości przychodów i ilości rekordów,czyli danych administrowanych przez daną firmę. Istotne są także odpowiedzi o kopię zapasową danych czy posiadane zabezpieczenia. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa Państwa danych, ich wymiana następuje u nas standardowo za pośrednictwem szyfrowanego pliku w Excelu. Prosimy o podanie numeru telefonu komórkowego, celem możliwości przesłania hasła do takiego pliku za pośrednictwem SMS.

Wybierz odpowiednią dla siebie formę kontaktu. Telefon - jeśli zależy Ci na jak na jak najszybszym uzyskaniu oferty. W trakcie rozmowy najłatwiej jest ustalić jakiego rozwiązania potrzebujesz i dokładnie ustalić parametry ubezpieczenia, dzięki czemu unikamy tworzenia nieadekwatnych ofert. Formularz kontaktowy - jeśli nie masz zbyt wiele czasu na rozmowę lub wolisz przeczytać wszystkie informacje przed podjęciem dalszych działań. Im więcej informacji podasz na początku, tym dokładniej odpowiemy na Twoje pytanie. Sprawdź jak możemy Ci pomóc.