Warning: Creating default object from empty value in /wp-content/plugins/theme-common/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
OC Księgowych – Dla zarządu
 • Telefon +48 536 750 750
 • biuro@prestige-financial.pl

Ubezpieczenie księgowych oraz biur rachunkowych

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla księgowych i biur rachunkowych przeznaczone jest przede wszystkim dla przedsiębiorców usługowo prowadzących księgi rachunkowe, na których spoczywa obowiązek ubezpieczenia zgodnie z ustawą o rachunkowości.


Szczególnie polecamy:

 • osobom zakładającym nową działalność
 • biurom rachunkowym prowadzącym działalność w formie spółki cywilnej lub z o.o.
 • wszystkim, dla których liczy się bogaty zakres, wypłacalność ubezpieczyciela i łatwość w zawarciu umowy ubezpieczenia


 • Najtańsze na rynku

  Roczny koszt zaczyna się już od 320 zł. Dla nowych działalności najtaniej na rynku. Zniżka za certyfikat. nbsp;                               

  Najlepsze na rynku

  Najszersza na rynku możliwość rozbudowy polisy o liczne dodatkowe zabezpieczenia z limitami nawet do 1 mln zł

  Zgodne z wymogami

  Ubezpieczenie obowiązkowe zgodne z Rozporządzaniem Ministra Finansów.

  W początkowej fazie ustalamy z Klientem jaki jest podstawowy, priorytetowy cel współdziałania. Zastanawiamy się, w jakich konkretnie sytuacjach ubezpieczenie ma zadziałać - musimy znać priorytety, gdyż tylko tak można dopasować rozwiązanie do oczekiwań i uniknąć paraliżu decyzyjnego, kiedy oferty są do siebie zbliżone. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki FAQ's, gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  W następnym etapie wyznaczamy czas działania, tzn. czy rozwiązanie ma działać od zaraz czy np. od przyszłego miesiąca oraz budżet, jaki na dane rozwiązanie może Klient przeznaczyć

  Ofertę możemy przedstawić po uzyskaniu informacji m.in o branży w jakiej działa firma, wielkości przychodów i ilości rekordów,czyli danych administrowanych przez daną firmę. Istotne są także odpowiedzi o kopię zapasową danych czy posiadane zabezpieczenia. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa Państwa danych, ich wymiana następuje u nas standardowo za pośrednictwem szyfrowanego pliku w Excelu. Prosimy o podanie numeru telefonu komórkowego, celem możliwości przesłania hasła do takiego pliku za pośrednictwem SMS.

  Jaka jest dla siebie najlepsza forma kontaktu? W trakcie rozmowy telefonicznej dokładnie ustalimy jakiego rozwiązania potrzebujesz i ustalimy parametry. Jeśli wolisz przeczytać wszystkie informacje przed podjęciem dalszych działań wybierz formularz kontaktowy.