Warning: Creating default object from empty value in /wp-content/plugins/theme-common/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Ubezpieczenie od utraty dochodu – Dla zarządu
  • Telefon +48 536 750 750
  • biuro@prestige-financial.pl

Ubezpieczenie od utraty dochodu

Prezes na kontrakcie, członek zarządu na umowie o współpracę,dyrektor na samozatrudnieniu - każda osoba posiadająca kontrakt menedżerski powinna zabezpieczyć swój prywatny budżet na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. I choć zwykle nie ma czasu na urlop, choroby i nieszczęśliwe wypadki zdarzają się każdemu. Nie muszą powodować strat czy uszczuplać oszczędności. Wystarczy kilka minut i jedna dobra decyzja.

Pewność wypłaty

Sprawdzone w praktyce przez naszych klientów                                                                      

“Szyte na miarę”

Indywidualny dobór kwot i warunków wypłaty                                                                      

Profesjonalnie i szybko

Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie. Bez zbędnych formalności.

W początkowej fazie ustalamy z Klientem jaki jest podstawowy, priorytetowy cel współdziałania. Zastanawiamy się, w jakich konkretnie sytuacjach ubezpieczenie ma zadziałać - musimy znać priorytety, gdyż tylko tak można dopasować rozwiązanie do oczekiwań i uniknąć paraliżu decyzyjnego, kiedy oferty są do siebie zbliżone. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki FAQ's, gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

W następnym etapie wyznaczamy czas działania, tzn. czy rozwiązanie ma działać od zaraz czy np. od przyszłego miesiąca oraz budżet, jaki na dane rozwiązanie może Klient przeznaczyć

Do przedstawienia oferty będziemy potrzebować przede wszystkim Twojej daty urodzenia i kwoty, na jaką chciałbyś się ubezpieczyć. Istotna będzie też forma zatrudnienia/współpracy z firmą i wykonywany przez Ciebie zawód. Poszczególne rozwiązania różnią się między sobą, dlatego musimy dobrze poznać Twoja sytuację i oczekiwania, by ubezpieczenie zadziałało w praktyce.